Česká rasta komunita

Autor: Michal <m.sverak(at)gmail.com>, Téma: Informační, Vydáno dne: 25. 01. 2007

  Již před delší dobou jsem si všiml, že se i v naší zemi rozrůstá počet Rastů. Udělalo mi to opravdu velkou radost a tak když Bratr Eboko a Sestra Pepsonka přišli s nápadem založit komunitu, moc mě to potěšilo.

  Chtěli bychom vytvořit skupinu uvědomělých lidí, ještě stále věří v lásku a lepší zítřky. Kteří odvrhli Babylon a rozhodli se pomáhat ostatním. Naším společným průvodcem je Jah, on je naším světlem a jemu patří všechny díky. Chtěli bychom se pravidelně scházet a společně přemýšlet, rozmlouvat a samozřejmě slavit významné dny. Časem, až budeme moci říct, že jsme skutečnou komunitou jakou chceme být, chtěli bychom například adoptovat dítě na dálku, společně pomáhat na větších projektech, třeba ochrany přírody.

  Zde na Onelove.cz vznikne část webu určená jen členům komunity, kde se budeme domlouvat na všech srazech a věcech kolem života komunity. Už nyní probíhá v sekci fórum, diskuse na toto téma. Chtěl bych poprosit všechny, kteří mají zájem o pomoc a chtějí se stát našimi Bratry a Sestrami ať se nám ozvou na mail komunita(at)onelove.cz a domluvíme se jak dál.

Nechť vám všem Jah požehná