Záhada kyvadla

Autor: mr3ska <info(at)onelove.cz>, Téma: Ezoterika, Vydáno dne: 28. 12. 2007

  Co že je to to "kyvadlo" nebo "virgule"? Jak to říci jednoduše. Je to jen nástroj mezi Vámi a něčím větším, co lidstvo zatím nedokáže pochopit. Stejně tak jako onu "virguli", kterou využívají proutkaři k hledání vody.

Kyvadlo  Vezmeme-li do pravé ruky, a to mezi palec a ukazováček, kousek lněné nitě na níž je upevněno nějaké závaží, které způsobuje pnutí zmíněné nitě, provázku nebo koženého proužku, máme v ruce naráz nejenom obyčejné kyvadlo. V povolaných rukách se z něj stává kouzelný a také detekční mechanizmus, kterému se se svou jasnovidnou přesností nedokáží vyrovnat ani nejdokonalejší elektronické přístroje jaké svět zná.

  Tohle naprosto primitivní zařízení nám totiž například může zcela přesně zodpovědět důležité otázky každodenního života, předpovídat budoucnost zjišťovat kvalitu potravin a nápojů a nasměrovat nás k dobrým a prospěšným rozhodnutím. A nejen to, stejně jako proukaři hledají vodu, můžeme my pomocí kyvadla hledat ztracené či zapomenuté předměty nebo například objevovat barevné kovy pod zemí.

  Jednoduše řečeno nám toto primitivní kyvadélko dokáže poradit v tom, co je pro náš život dobré a čeho se naopak vyvarovat.

  Nevěříte? není nic snazšího než si doma kyvadélko sami vyrobit a jeho zázračné schopnosti si v klidu doma vyzkoušet. Komu, že je dovoleno tento tajuplný nástroj používat? Téměř všem lidem, kteří jsou schopni ve své mysli zformulovat jednoduchou či složitou otázku a požádat  své nitro, aby jim sdělilo skrze kyvadélko správnou odpověď.

  Kyvadélko dává každému z nás signály jiným způsobem a to takovým, jaký si kdo určí. Můžeme se dozvědět, jsme-li milováni, zda máme příznivý den či kterou hodinu by pro nás bylo nejlepší realizovat své dlouho připravované rozhodnutí


Zdroje dat:
kniha Největší záhady světa, internet (Google)