Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 5 nalezených)

Útěk do divočiny? To by k ničemu nebylo!

Vydáno dne 05. 11. 2009 (3108 přečtení)
   Kdo z nás, kteří žijeme ve velkých městech, alespoň občas nezatouží po tichu a klidu panenské přírody? Určitě každý si alespoň občas najde malou chvíli a z každodenního shonu vyrazí za hranice města.
Autor: [přejato] | Vytisknout článek

O modlitbe - pramienok, z ktorého tečie rieka

Vydáno dne 20. 03. 2008 (4509 přečtení)
  Modlitba je tou najkrajšou duchovnou činnosťou. To nie je rozprávanie vopred naučených textov, ale tvorenie vlastných dôverných dialógov s Bohom. Modlitbou duša získava čistotu a cit, dostáva sa až za šifri transcendencie (poznávanie toho, čo je zmyslové k nadzmyslovému) a vleje do všetkých žíl najkrajší pocit aký môže človek zažiť.
Autor: J'ant Poeticall | Vytisknout článek

Proutkaření není jen trik

Vydáno dne 15. 02. 2008 (7684 přečtení)
   Proutkaření je známé již od pradávna. První zmínky o proutkařích a jejich umu pochází zhruba z  šestého tisíciletí před naším letopočtem. V jihovýchodní Libyi, v jeskyních Tassili n'Ajjer, jsou malby lidí, pozorujících proroka s rozvětveným proutkem datované zhruba do tohoto období. Dokonce koluje pověst, že i sama královna ze Sáby brala proutkaře do své družiny, kdykoliv cestovala za Šalamounem.
Autor: mr3ska | Vytisknout článek

Záhada kyvadla

Vydáno dne 28. 12. 2007 (3524 přečtení)
  Co že je to to "kyvadlo" nebo "virgule"? Jak to říci jednoduše. Je to jen nástroj mezi Vámi a něčím větším, co lidstvo zatím nedokáže pochopit. Stejně tak jako onu "virguli", kterou využívají proutkaři k hledání vody.
Autor: mr3ska | Vytisknout článek

Pojednání o reinkarnaci

Vydáno dne 04. 07. 2005 (4696 přečtení)
  V jedné knize se píše: „Tak, jako se člověk zbavuje starých obnošených šatů a obléká si nové, stejně tak duše uvězněná v těle se zbavuje starých těl a vstupuje do nových. Neboť smrt čeká každého, kdo se narodí a narození každého, kdo zemřel.“
Autor: Daky | Vytisknout článek
Vyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera