Zajímavé akce >> Celtic Tiger Show

Celtic Tiger Show

Vydáno dne 25. 06. 2005 (3579 přečtení)
Světová premiéra tvůrce legendárních Lord of the Dance.

   Fenomenální tanečník a stepař, tvůrce legendárních Lord of the Dance a megashow Feet of Flames, představí poprvé světu zcela novou show, a to v Praze na Strahově. Diváci v Čechách budou mít první a zároveň i nejspíš poslední možnost na vlastní oči spatřit tohoto génia irského tance, majitele párů nejrychlejších nohou na světě! Světová premiéra Celtic Tiger Michaela Flatleyho bude podle slov autora největší taneční show v historii. Tomu odpovídá i vybavení pódia, kde budou umístěny i tři ledkové obrazovky - největší z nich má rozměr 9 x 15 m, zbylé dvě jsou menší a pohyblivé - a dvě obrovská projekční plátna. Viditelnost ze všech míst stadionu bude tímto dokonale zaručena.

   Soubor složený z 55 skvělých mladých tanečníků, hudebníků, obrovská scéna s několika projekcemi a samotné provedení pod širým nebem, to vše zaručuje opravdu ojedinělý zážitek. Hudbu k představení zkomponoval opět Flatleyho dlouholetý spolupracovník, mimo jiné proslulý oslavnou skladbou ke vstupu Irská do nového milénia, Ronan Hardiman. Zkoušky představení probíhají v Shepperton Studios nedaleko Londýna a tanečníci zde nacvičují 11 hodin denně již čtvrtý měsíc. Sám Michael Flatley připravuje novou show již od loňského léta a podařilo se mu to utajit před celým světem.

   Flatley na tiskové konferenci v Sheppertonu řekl, že Prahu již navštívil, ale neměl možnost zde vystupovat, přesto sledoval mimořádně úspěšná turné svého souboru Lord of the Dance a slyšel mnoho o skvělém českém publiku. To byl zřejmě i jeden z důvodů, proč zvolil Prahu jako místo světové premiéry.

Ceny vstupenek a info o show najdete zde: www.ticketpro.cz
Vyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera