Informační >> Gargamel vydá nové album Buju Bantona

Gargamel vydá nové album Buju Bantona

Vydáno dne 30. 08. 2010 (3581 přečtení)
   Buju Banton se chystá v září vydat nové album. Gargamel Music na něj již teď připravují média. Zdroj uvnitř labelu prozradil, že by Gargamel Music chtěli toto album vydat co nejdřív po zpěvákově procesu.

Buju Banton - Before the Dawn   Uvidíme jak se věci vyvinou, když byl nyní Bantonův proces opět bezdůvodně o týden posunut.

   V severní Americe má prozatím album stanoven nejzazší termín vydání na 28.září (pro USA a Japonsko). Pro většinu Evropských zemí je oficiální datum stanoveno na 1.října, přičemž v Británii a Francii je to o tři dny později. Na stránkách se můžete dočíst, že: "tento opravdu zvláštní projekt obsahuje 10 skvělých písní napsaných Bantonem během celé jeho dosavadní hudební kariéry".

   Větší část alba byla natočena v Kingstonském studiu Gargamel Music. Celé toto album má být v podstatě klasickým roots reggae. A pro fanoušky bude asi nejzajímavější skladbou skladba "Innocent" jež se stala neoficiální hymnou všech "Free Buju" aktivit (tuto skladbu si můžete pustit níže).

   Banton a další dva lidé byli zatčetni a obvinění na konci loňského roku za údajné držení pěti kilogramů kokainu a střelné zbraně s úmyslem obchodování s drogami. Od té doby čekají ve vazbě na svůj proces. Vzhledem k tomu, že byl onen očekávaný proces již mnohokrát bezdůvodně odložen, můžeme se nyní jen dohadovat o tom, co na tři zatčené americké úřady vlastně "mají".
 

  Související články:


[Aktuální známka: 1,00 / Hodnoceno: 1x ]Autor: mr3ska | Vytisknout článekVyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera