Informační >> Zion Squad mají co říct

Zion Squad mají co říct

Vydáno dne 04. 03. 2008 (5049 přečtení)
  Vzhledem k tomu, že se mi do ruky dostalo "multimediální" CD od jmenované kapelky, rozhodl jsem se Vám sdělit své dojmy. Toto minialbum, obsahující sedm skladeb nese název "African Fyah" a je, jak sami členové kapely říkají, "vyvrcholením 2-leté spolupráce kapely".

  Přiznám se, má zvědavost mě donutila si album ihned pustit. A dojmy? Byl jsem mile překvapen. Obvykle se mi z alba zalíbí jedna, nebo dvě skladby. Nevím čím to je, ale u "African Fyah" tomu tak není. Album mě zaujalo jako celek.

  Vím, nemělo by se srovnávat, ale nemůžu si pomoci. Řekl bych, že kapela Zion Squad má opravdu šanci "zčeřit" vody české reggae scény stejně tak, jako tomu kdysi bylo u, taktéž mladé, kapelky Vokokos.

  Více k obsahu CD? Musím přiznat, že poslechnout si album je jedna věc, ale mít na jedné z těch malých stříbrných "placek" i mutlimediální obsah jako klip, fotogalerie z natáčení, nahrávání a koncertů, spolu s texty písní obsažených na albu, je věcí druhou a velmi příjemnou.

  Dalším pozitivem tohoto hudebního počinu je jeho "lidová" cena. Album můžete pořídit za 150 peněz buď na koncertech kapely, nebo si ho za stejnou cenu objednat na e-mailu ZionSquad(at)email.cz (samozřejmě nutno připočíst poštovné).

  Co víc říct? Snad jen, že album doporučuji i těm z Vás, kteří si na českou scénu moc nepotrpí. Zion Squad, inspirovaní takovými umělci jako Perfect, Capleton, Lutan Fyah, Bushman, Damian Marley či Richie Spice, určitě stojí za poslech.
Vyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera